TrekkingiNepal

Sprawdź co czeka Cię w Himalajach

Kochasz góry? Chcesz zobaczyć najwyższe szczyty świata? Zapraszamy do kontaktu!


Trekking wokół Annapurny

Trekking Annapurna Circuit Trek jest marzeniem dla podróżników kochających góry. Trekking wokół Annapurny to oddzielny rozdział wśród nepalskich trekkingów. Jest jednym z najdłuższych a zarazem najpiękniejszym trekkingiem w Nepalu. Naszym priorytetem jest dbanie o bezpieczeństwo podczas trekkingu dlatego stajemy na wysokości zadanie aby to spełnić dlatego cała trasa turystyczna jest dobrze zabezpieczona. Podczas Annapurna Circuit Trek zobaczymy wiele ośnieżonych szczytów jak:

  • Annapurna IV, III, II
  • Manaslu
  • Gangapurnę
  • Tilicho
  • Thorong
  • Nilgir
  • iDhaulagiri

Annapurna Circuit Trek

Trekking nie należy do najtrudniejszych głównym aspektem jest dobra aklimatyzacja.Podczas tej wyprawy w Himalaje na trasie z Pisang do Muktinath z dość bliskiej odległości będzie można podziwiać tutejszą faune i flore, które są niepowtarzalne. Niektóre gatunki występują tylko w Nepalu. Oprócz różnorodności jaka tam występuje w programie przewidzieliśmy również zwiedzanie zabytków kultury buddyjskiej. Trek trwa 24 dni jest to długi okres czasu jednak przepiękne widoki sprawiają że zapominacie o wszystkich trudach wyprawy.

Możesz być pewny, że ten trenning jest bezpieczny. Stajemy na wysokości zadania aby nikomu nie stała się krzywda nawet przez własną nieuważność. Dlatego zaufaj nam!

Jeżeli chcesz spędzić niezapomniane chwile na trekkingu w Nepalu i jesteś miłośnikiem góry  koniecznie musisz skorzystać z naszej oferty. Zapraszamy!

Tel: +48 546  354 743

E-mail: hfnj@gmail.com

 


Annapurna, Everest, Langtang

Musisz to zobaczyć!

Najwspanialsze szczyty na wyciągnięcie ręki podczas wielodniowych wędrówek po Himalajach. Trekkingi to jedna ze wspanialszych form zwiedzania gór

Trekking w Himalajach

Zrealizuj marzenia

Zadzwoń lub napisz do nas, dobierzemy trekking odpowiedni dla Ciebie. Mamy wieloletnie doświadczenie w wyjazdach do Nepalu!

01.

Telefonicznie

Zadzwoń do nas
+48 791 725 117

02.

E-mail

Napisz do nas
biuro@trekkingi-nepal.pl