TrekkingiNepal

Sprawdź co czeka Cię w Himalajach

Kochasz góry? Chcesz zobaczyć najwyższe szczyty świata? Zapraszamy do kontaktu!


Trekking na Everest Base Camp

Bez wątpienia jest najpiękniejszym  trekkingkiem w Nepalu. Wpływ na to mają zapierające dech w piersiach widoki na Himalaje ale również Everestu. Jednym z głównych miejsc wartych obejrzenia jest lodospad Khumbu znajdujący się u stóp Everestu. Wczesnym porankiem można podziwiać wschodzące słońce wyłaniające się za nim. To jedna z licznych atrakcji przygotowanych dla naszych klientów. Już sam wycieczka Nepal Mount Everest i obserwacja codziennego życia rdzennych mieszkańców oraz poznawanie ich kultury jest dużym przeżyciem.

Trekking na Everest Base Camp zaplanowany jest pod każdego uczestnika wyprawy. Wysokości zdobywa się powoli aby uzyskać dobrą aklimatyzacje oraz szanse na dojście do Everestu dla każdego uczestnika. Jednak wysokość 5545m n.p.m to duże wyzwanie.

Co zwiedze podczas trekkingu?

Podczas trekkingu do Bazy pod Everestem odwidzicie magiczną stolice Nepalu-Katmandu wraz z jego zabytkami i niepowtarzalnym klimatem. Drogą powietrzną przedostaniecie się do Lukli gdzie rozpocznie się Wasza przygoda z górami. Następne dni będą skupione na zwiedzaniu Szerpańskich wiosek, klasztorów buddyjskich i zielonych dolin. Celem finalnym będzie wejście na ponad pięciotysięczny szczyt Kalapattar. Oprócz Everestu będziemy mieli okazje podziwiać szczyty takie jak:

  • Ama-Dablam
  • Nuptse
  • Pumori

Trekking jest łatwy technicznie ale stanowi spory wysiłek fizyczny i wymaga dobrej kondycji i dobrego stanu zdrowia.

Jeżeli chcesz spędzić niezapomnianą podróż swojego życia, zapraszamy na wycieczkę Nepal Mount Everest!

 


Annapurna, Everest, Langtang

Musisz to zobaczyć!

Najwspanialsze szczyty na wyciągnięcie ręki podczas wielodniowych wędrówek po Himalajach. Trekkingi to jedna ze wspanialszych form zwiedzania gór

Trekking w Himalajach

Zrealizuj marzenia

Zadzwoń lub napisz do nas, dobierzemy trekking odpowiedni dla Ciebie. Mamy wieloletnie doświadczenie w wyjazdach do Nepalu!

01.

Telefonicznie

Zadzwoń do nas
+48 791 725 117

02.

E-mail

Napisz do nas
biuro@trekkingi-nepal.pl