TrekkingiNepal

Sprawdź co czeka Cię w Himalajach

Kochasz góry? Chcesz zobaczyć najwyższe szczyty świata? Zapraszamy do kontaktu!


Widok na Annapurna, Manaslu i wiele innych

Ghorepani Poon Hill Trek należy do jednych z łatwiejszych trekkingów w Himalajach. Jest również najpopularniejszą trasą trekkingową w rejonie Annapurny, Dhaulagiri, Lamjung Himal i Manaslu. Krótki trekking w Nepalu pozwala z bliska odkryć najpiękniejsze widoki Himalajów. Wyprawa ta jest przyjemna dla osób które pierwszy raz wybrały się aby zwiedzać góry. Największą atrakcją tej wycieczki jest Poon Hill, sięgający 3210 m n.p.m stanowiący przepiękny punkt widokowy na którym przepięknie widać wschodzące słońce.

Leśnym szlakiem

Pomimo tego, że trasa jest na ogół łatwa, to ma kilka wymagających podejść i zejść. Jednak przy sprzyjającej pogodzie sceneria zrekompensuje wszystkie wysiłki. Podczas wyjazdu w Himalaje dowiecie się bardzo dużo na temat kultury nepalskiej i zobaczycie na własne oczy z jakimi przeciwnościami losu muszą się zmagać na co dzień rdzenni mieszkańcy.Zachęcamy na wiosenną wyprawę ponieważ ten leśny szlak wiedzie przez trasę którą urozmaicają kwitnące rododendrony. W tym rejonie można spotkać osady plemienne jak Gurung i Magar.

Początek trekkingu jest w Pokharze a następnie półtorej godziny jedzie się do Nayapool i kończy odwrotnym przejazdem w ostatnim dniu treku. Jeżeli nie masz jeszcze pomysłu na spędzenie wolnych dni od pracy, musisz być z nami zdobywając szczyty!
Ghorepani Poon Hill Trek to wyprawa specjalne dla Ciebie, nie czekaj i zarezerwuj wyjad już dziś! Czekamy na Ciebie.


Annapurna, Everest, Langtang

Musisz to zobaczyć!

Najwspanialsze szczyty na wyciągnięcie ręki podczas wielodniowych wędrówek po Himalajach. Trekkingi to jedna ze wspanialszych form zwiedzania gór

Trekking w Himalajach

Zrealizuj marzenia

Zadzwoń lub napisz do nas, dobierzemy trekking odpowiedni dla Ciebie. Mamy wieloletnie doświadczenie w wyjazdach do Nepalu!

01.

Telefonicznie

Zadzwoń do nas
+48 791 725 117

02.

E-mail

Napisz do nas
biuro@trekkingi-nepal.pl