TrekkingiNepal

Sprawdź co czeka Cię w Himalajach

Kochasz góry? Chcesz zobaczyć najwyższe szczyty świata? Zapraszamy do kontaktu!


Wyjazdy na Nepal!

Już dawno nie byłeś wakacjach? Szukasz miejsca, w którym się zrelaksujesz i zapomnisz o problemach codzienności? Zapraszamy na wycieczki w Himalaje! Nepal jest miejscem w którym przygody Cię nie ominą! A panorama Himalajów sprawi, że będziesz chciał jeszcze do Nas wrócić. To jedyne miejsce gdzie spełnisz swoje marzenia wspinaczkowe i trekkingowi.

Jesteśmy pewni, że chcesz zdobywać wysokie góry. Trekkingi w Nepalu trwają nawet kilkanaście dni!Przyjedź i sam się przekonaj! Przeżyj wyprawę życia tylko u Nas

Nasza oferta:

Nasza firma organizuje wycieczki do Nepalu dla klientów:

  • ze świata biznesu
  • indywidalnych
  • dla par
  • grup wycieczkowych

Wyprawy Nepal

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą dlatego dbamy o komfort i bezpieczeństwo podczas wypraw w Nepalu. Jeżeli chciałbyś skorzystać z Naszej oferty odwiedź Nasze biuro już dziś bądź skontaktuj się z Naszym konsultantem drogą mailową jak i telefoniczną. Jeżeli nie jesteś przekonany do końca Naszą ofertą, zorganizujemy specjalnie dla Ciebie spotkanie!

Trekking w Nepalu to również poszerzenie horyzontów. Wyjazd ten wzbogaci Waszą wiedze na temat poznania innej kultury. Ten azjatycki kraj jest bogaty kulturową i posiada nietuzinkowe tradycje i obyczaje. Jest jedynym krajem w tym regionie, który może pochwalić się malowniczą przyrodą. Wielokrotność organizowania wypraw do Nepalu przyczyniła się do bycia najlepszymi w tej sferze. Robimy wszystko aby Wasz wyjazd był tym wymarzonym i zapamiętanym na długie lata, może i całe życie.Nie zwlekaj! Czas ucieka!


Annapurna, Everest, Langtang

Musisz to zobaczyć!

Najwspanialsze szczyty na wyciągnięcie ręki podczas wielodniowych wędrówek po Himalajach. Trekkingi to jedna ze wspanialszych form zwiedzania gór

Trekking w Himalajach

Zrealizuj marzenia

Zadzwoń lub napisz do nas, dobierzemy trekking odpowiedni dla Ciebie. Mamy wieloletnie doświadczenie w wyjazdach do Nepalu!

01.

Telefonicznie

Zadzwoń do nas
+48 791 725 117

02.

E-mail

Napisz do nas
biuro@trekkingi-nepal.pl