TrekkingiNepal

Sprawdź co czeka Cię w Himalajach

Kochasz góry? Chcesz zobaczyć najwyższe szczyty świata? Zapraszamy do kontaktu!


Napisz, dzwoń, odwiedź nas!

Wybierając Naszą firmę masz pewność, że twoja wyprawa w Nepalu będzie udana i będziesz chciał jeszcze do Nas wrócić! Wycieczki w Himalaje od lat przyciągają wiele turystów ze wszystkich zakątków świata. Nasze kilkunastoletnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy najlepszą firmą na rynku zajmującą się wycieczkami do Nepalu.
Cenimy sobie bezpieczeństwo dlatego wszystkie trasy zabezpieczone są na wysokim poziomie. Aby dobrze się przygotować przed wyprawą skontaktuj się z Naszymi konsultantami a oni doradzą, którą trasę należy wybrać i dokładnie opowiedzą o całej wyprawie Nepal.

Kto może skorzystać z naszej oferty?

  • klienci indywidualni
  • pary
  • klienci biznesowi
  • grupy wycieczkowe

Dostosowaliśmy ofertę spejalnie do Waszych potrzeb. Je zeli Twoja kondycja nie jest w dobrym stanie nie przejmuj się. Nasi pracownicy dostosują wyprawę specjalnie pod Twoje predyspozycje. Stajemy na wyokoścu zadania aby kazda wyprawa była bezpieczna.

Zrób to teraz!

Nasza firma działa legalnie już od ponad 20 lat. Prężnie się rozwijamy się na Polskim rynku dlatego zadzwoń do Nas już dziś! Nasi konsultanci czekają na Wasze telefony 7 dni w tygodniu, 24h na dobę.

Tel:+48 987 547 123

E-mail: napiszdonas@gmail.com

Czekamy właśnie na Ciebie I Twoją rodzinę! Zapraszamy!

 


Annapurna, Everest, Langtang

Musisz to zobaczyć!

Najwspanialsze szczyty na wyciągnięcie ręki podczas wielodniowych wędrówek po Himalajach. Trekkingi to jedna ze wspanialszych form zwiedzania gór

Trekking w Himalajach

Zrealizuj marzenia

Zadzwoń lub napisz do nas, dobierzemy trekking odpowiedni dla Ciebie. Mamy wieloletnie doświadczenie w wyjazdach do Nepalu!

01.

Telefonicznie

Zadzwoń do nas
+48 791 725 117

02.

E-mail

Napisz do nas
biuro@trekkingi-nepal.pl