TrekkingiNepal

Sprawdź co czeka Cię w Himalajach

Kochasz góry? Chcesz zobaczyć najwyższe szczyty świata? Zapraszamy do kontaktu!


Trekking Manaslu

Jestes zawodowym trekerem i nie wiesz gdzie się wybrać na trekking? Koniecznie wybierz trekking Manaslu! To jeden z tych niesamowitych treków o których będziesz pamiętał zawsze.

Trekking Manaslu jest najwyżej ocenianym trekkingiem w Nepalu wśród znawców. Podróżnicy zachwycają się małą liczbą turystów, która wybiera ten szlak oraz środowiskiem naturalnymi dotkniętymi małymi wpływami cywilizacyjnymi. Napotykane formy życia codziennego wzbogacają całą tę krainę. Wspaniały widok Himalajów jest punktem kulminacyjnym całej wyprawy.

Wycieczki do Nepalu

Podczas tej wycieczki do Nepalu zobaczycie nie tylko ośmiotysięcznik-Manaslu ale również inne wysokie szczyty górskie jak:

  • Annapurna Himal
  • Sringi Himal
  • Ganesh Himal
  • Ghorka Himal
  • Himlung Himal

Dużym wyzwaniem dla turystów będzie pokonanie przełęczy Larke La. Podczas trekkingu odwiedzimy również wioski Gurunów i Magarów oraz te powstałe niedawno założone przez uchodźców z niedalekiego Tybetu.

Trekking Manaslu nie ma znaczących trudności dlatego doświadczony trekker nie będzie miał problemu z przejściem. Jednak jest długi i wymagający fizycznie dlatego ważna jest tu dobra kondycja. Ważne jest równie doświadczenie wysokościowe dlatego, że wejdziemy na wysokość około 5200m n.p.m. Trek ten przeznaczony jest dla miłosników gór i osoby kochająca przepiękne krajobrazy.

Ile trwa trekking?

Trekking Manaslu trwa 20 dni i jest trekkingiem wymagającym.Zapraszamy do wzięcia udziału w Naszej wyprawie! Zapraszamy Cię już dziś!


Annapurna, Everest, Langtang

Musisz to zobaczyć!

Najwspanialsze szczyty na wyciągnięcie ręki podczas wielodniowych wędrówek po Himalajach. Trekkingi to jedna ze wspanialszych form zwiedzania gór

Trekking w Himalajach

Zrealizuj marzenia

Zadzwoń lub napisz do nas, dobierzemy trekking odpowiedni dla Ciebie. Mamy wieloletnie doświadczenie w wyjazdach do Nepalu!

01.

Telefonicznie

Zadzwoń do nas
+48 791 725 117

02.

E-mail

Napisz do nas
biuro@trekkingi-nepal.pl