TrekkingiNepal

Sprawdź co czeka Cię w Himalajach

Kochasz góry? Chcesz zobaczyć najwyższe szczyty świata? Zapraszamy do kontaktu!


Królestwo zatrzymane w czasie

Dolina Mustang Nepal to skalne pustynie, głębokie kaniony, tradycyjne wioski, masa klasztorów. Mustang był królestwem do 2008 roku w momencie kiedy w Nepalu zniesiono monarchie. Przez to terytorium przechodziły szlaki handlowe z dobrami z Tybetu czy Indii.

W Mustangu jest wiele najstarszych świątyń buddyjskich na całym świecie. Do 1992 roku był to teren na którym nie przebywał żaden obcokrajowiec. Aby chronić ten region przed wpływem kultury zachodniej wprowadzono specjalne pozwolenia.

Królestwo buddyjskie

Dolina Mustang Nepal to teren leżący daleko na północy Nepalu. Pobyt w tym buddyjskim królestwie to spotkanie z unikalną, świetnie zachowaną kulturą i ludźmi żyjącymi w rytmie górskiej natury.

Mustang jest fotogeniczny!

Związane jest to z surowością i upodabnianiem się do górskiej pustyni. Niebo na tej wysokości staje się granatowe, kontrastując z czerwienią ziemi i bielą ośnieżonych szczytów. Górskie wsie to enklawy zieleni skupione na tle złotych dachów buddyjskich świątyń.

Jest idealnym miejscem dla miłośników gór. Urzekający kimat i krajobrazy sprawiają, że zapominasz o trudach wyprawy. Dolina Mustang jest niezapomniana dla podróżników. Zdarzają sie przypadki, że co roku przyjeżdżają do nas Ci sami klienci.

Mustang jest fascynującym miejscem na ziemi. Wizyta w tym miejscu to stanięcie między najwyższymi górami świata, wśród niezapomnianych krajobrazów.Nie zwlekaj! Zapraszamy!


Annapurna, Everest, Langtang

Musisz to zobaczyć!

Najwspanialsze szczyty na wyciągnięcie ręki podczas wielodniowych wędrówek po Himalajach. Trekkingi to jedna ze wspanialszych form zwiedzania gór

Trekking w Himalajach

Zrealizuj marzenia

Zadzwoń lub napisz do nas, dobierzemy trekking odpowiedni dla Ciebie. Mamy wieloletnie doświadczenie w wyjazdach do Nepalu!

01.

Telefonicznie

Zadzwoń do nas
+48 791 725 117

02.

E-mail

Napisz do nas
biuro@trekkingi-nepal.pl