TrekkingiNepal

Sprawdź co czeka Cię w Himalajach

Kochasz góry? Chcesz zobaczyć najwyższe szczyty świata? Zapraszamy do kontaktu!


Bez ubezpieczenia ani rusz!

Nasza firma przygotowuje wycieczki do Nepalu od kilkunastu lat. Bezapelacyjnie  wiedziemy prym w tej dziedzinie. Naszym priorytetem jest Wasze bezpieczeństwo a w dzisiejszych czasach trudno jest przewidzieć co może się wydarzyć, dlatego ważną kwestią podczas wycieczki w Himalaje jest ubezpieczenie. Zapewniamy, że rzadko kiedy jest potrzebne jednak Nasze kilkuletnie doświadczenie pokazuje, że zdarzają się sytuacje, w których ubezpieczenie ratuje Wam życie. Dlatego nie lekceważmy tego!
Zanim jednak zdecydujecie się o zakupieniu ubezpieczenia, miejcie na uwadze, wariant, który musicie wybrać. Przed wycieczką w Himalaje trzeba zakupić ubezpieczenie podróżne.

Ważne!

Przy zakupie ubezpieczenia należy rozważyć:

  • Wysokość jaką będzie obejmował trek i do jakiej wysokości obejmuje Was trek,
  • Sprawdźcie dokładnie trase podróży i możliwości transportu,
  • Jeżeli planujecie trekking bądź wspinaczkę należy wykupić ubezpieczenie turystyczne, które zabezpieczy Was przed kosztami ewentualnych wypadków bądź kosztownych ewakuacji.

 


Annapurna, Everest, Langtang

Musisz to zobaczyć!

Najwspanialsze szczyty na wyciągnięcie ręki podczas wielodniowych wędrówek po Himalajach. Trekkingi to jedna ze wspanialszych form zwiedzania gór

Trekking w Himalajach

Zrealizuj marzenia

Zadzwoń lub napisz do nas, dobierzemy trekking odpowiedni dla Ciebie. Mamy wieloletnie doświadczenie w wyjazdach do Nepalu!

01.

Telefonicznie

Zadzwoń do nas
+48 791 725 117

02.

E-mail

Napisz do nas
biuro@trekkingi-nepal.pl