TrekkingiNepal

Sprawdź co czeka Cię w Himalajach

Kochasz góry? Chcesz zobaczyć najwyższe szczyty świata? Zapraszamy do kontaktu!


Kiedy wyjechać do Nepalu?

Nasza firma każdego roku dostaje bardo dużo pytań odnośnie wycieczki Nepal. Odpowiedź na to pytanie uzależniona od naszej podróży. Możliwości jest bardzo dużo, należy się zastanowić czy chcemy się wybrać na wycieczkę w Himalaje podczas licznych świąt nepalskich czy jesteśmy nastawieni tylko na trekking. W dużej mierze będzie to zależało terminu Waszej podróży.

Jednak proszę nie zapominać, że Nepal przez cały rok uwodzi swym pięknem dlatego przez cały rok przewija się przez to państwo masa turystów! Nie tylko w okresie sezonowym.

Jeżeli podjęliście już decyzje o wycieczce w Himalaje pozostaje pytanie kiedy?

  • Dla osób kochających przyrodę i uroki natury polecamy wyjazdy wiosną. Najlepiej w okresie od marca do maja. Jeżeli nie jesteś fanem niskich temperatur przyjedź właśnie w tym okresie. Jesień to pora roku dla osób, które chcą wybrać się w wysokogórskie trasy, pogoda w tym okresie jest najbardziej stabilna.
  • Jesień polecana jest również przez klientów dzięki wysokiej przejrzystości powietrza. Skutkuje to podziwianiem uroków otaczającej przyrody i zrobieniu niesamowitych zdjęć.
  • Zima to czas niskich temperatur dlatego jeżeli wybierasz się na podróż zimą, zaopatrz się w ciepłe śpiwory i odpowiednią odzież dlatego, że domki w Nepalu nie posiadają ogrzewania. Musisz się równie liczyć z faktem że tą porą roku nie wszystkie szlaki trekkingowi będą dostępne.

Nepal jest niesamowitym i magicznym miejscem. Duża część Naszych turystów powraca tu co roku. Definitywnie podróż warta polecenia.Zadzwoń już dzisiaj!Tel: +48 890 678 456

 


Annapurna, Everest, Langtang

Musisz to zobaczyć!

Najwspanialsze szczyty na wyciągnięcie ręki podczas wielodniowych wędrówek po Himalajach. Trekkingi to jedna ze wspanialszych form zwiedzania gór

Trekking w Himalajach

Zrealizuj marzenia

Zadzwoń lub napisz do nas, dobierzemy trekking odpowiedni dla Ciebie. Mamy wieloletnie doświadczenie w wyjazdach do Nepalu!

01.

Telefonicznie

Zadzwoń do nas
+48 791 725 117

02.

E-mail

Napisz do nas
biuro@trekkingi-nepal.pl