TrekkingiNepal

Sprawdź co czeka Cię w Himalajach

Kochasz góry? Chcesz zobaczyć najwyższe szczyty świata? Zapraszamy do kontaktu!


Poczuj klimat góry

Jesteśmy firmą jedyną rynku, która podczas trekkingu w Nepalu organizuje przelot nad Himalajami. Jest to najlepszy sposób dla osób kochających góry aby być jak najbliżej ich. Jeżeli z jakiś powodów nie jesteś w stanie udać się w trekking w Nepalu, bądź zrobić coś czego nie robiłeś nigdy. Ta oferta jest specjalnie dla Ciebie. Jeżeli jesteś miłośnikiem gór i marzysz o niesamowitej przygodzie, zdecyduj się na przelot samolotem na górami.Podczas lotu podziwiać będziesz ośmiotysięczniki takie jak:

  • Mont Everest
  • Mont Lhoste
  • Mont Makalu
  • Mont Cho Oyu i wiele innych.

A może helikopterem?

Wyprawy w Nepalu  kojarzą się z górami Himalajami. Dlatego specjalnie dla miłośników helikoptera przygotowaliśmy opcję idealną dla Was! Wycieczka w Himalaje może również odbywać się helikopterem! Co prawda jest to kosztowniejszy sposób na podziwianie gór z bliskiej pespektywy jednak nie zapomnisz tej wyprawy do końca życia. Przelot ten zaplanowany jest na około 3-4 godziny podczas których będziesz mógł się rozkoszować piciem gorącej herbaty bądź kosztowania smakołyków patrząc na panoramę Himalajów.

Postaw na paralatonie i motolotnie!

Taka opcja dostępna jest w Pokhmarze. Możesz zwiedzić pasma górskie wybierając przelot paralotnią lub motolotnią. Wszystkie te formy popularne są wśród podróżników, którzy uwielbiają oglądać góry z lotu ptaka.Należy pamiętać, że loty odbywają się zawsze rano tylko przy ładnej pogodzie. Po więcej informacji skontaktuj się z naszym biurem. Zadzwoń już dziś!

Tel: 987 342 111

 


Annapurna, Everest, Langtang

Musisz to zobaczyć!

Najwspanialsze szczyty na wyciągnięcie ręki podczas wielodniowych wędrówek po Himalajach. Trekkingi to jedna ze wspanialszych form zwiedzania gór

Trekking w Himalajach

Zrealizuj marzenia

Zadzwoń lub napisz do nas, dobierzemy trekking odpowiedni dla Ciebie. Mamy wieloletnie doświadczenie w wyjazdach do Nepalu!

01.

Telefonicznie

Zadzwoń do nas
+48 791 725 117

02.

E-mail

Napisz do nas
biuro@trekkingi-nepal.pl